Dans & musik - Härmän Kylpylä

På gång i Härmä!

september

02sep19:30Mika Peltoniemi & Turhat Jätkät

03sep19:30Ohjelma-Viisarin karaoke

04sep20:00Solo Kanarian Mikki

05sep19:30Enstin karaoketanssit

06sep21:00Leif Lindeman & Amore

07sep20:00Anneli Mattila & Recados

09sep19:30Antti Mäki-Opas & Ramona

10sep19:30Ohjelma-Viisarin karaoke

11sep20:00Solo Tapio Peltonen

12sep19:30Enstin karaoketanssit

13sep21:00Loistava Laulaja - kilpailu

14sep20:00Loistava Laulaja - kilpailu

16sep19:30Ässät

17sep19:30Ohjelma-Viisarin karaoke

18sep20:00Solo Ari Salo

19sep19:30Ohjelma-Viisarin karaoke

20sep21:00Sinitaivas

21sep20:00Nina Åkerman & ManTra

23sep19:30Essex Beat

24sep19:30Ohjelma-Viisarin karaoke

25sep20:00Solo Mika Peltoniemi

26sep19:30Ohjelma-Viisarin karaoke

27sep19:0015 kesää -laulunäytelmä Anssin Jussin Areenassa

27sep21:00Marko Lämsä & Jake Niska Band

28sep20:00Johanna Debreczeni & Jake Niska Band

30sep19:30Luostarin yhtye

oktober

01okt19:30Ohjelma-Viisarin karaoke

02okt20:00Solo Marko Rauhala

03okt19:30Enstin karaoketanssit

04okt21:00Lasse Hoikka & Souvarit

05okt20:00Eki Jantunen & Mutkattomat

07okt19:30Köpi Koski & Projekti

08okt19:30Ohjelma-Viisarin karaoke

09okt20:00Solo Antti Särösalo

10okt19:30Teemailta: Pappi vai lääkäri

11okt21:00Heikki Koskelo & Taivaankaari

12okt19:00Karaoke kahvio Jungissa

12okt20:00Arttu Wiskari

14okt19:30Seija Rankinen & Tähtikavaljeerit

15okt19:30Ohjelma-Viisarin karaoke

16okt20:00Solo Velleri

17okt19:30Ohjelma-Viisarin karaoke

18okt21:00Kyösti Mäkimattila & Varjokuva

19okt19:00HYVÄ ELÄMÄ-tapahtuma Anssin Jussin Areenalla

19okt20:00Charlies

21okt19:30Savannah

22okt19:30Ohjelma-Viisarin karaoke

23okt20:00Solo Härmän Jokke

24okt19:30Ohjelma-Viisarin karaoke

25okt21:00Antti Ketonen

26okt20:00Benjamin Enroth & Veijarit

28okt19:30Luostarin yhtye

29okt19:30Ohjelma-Viisarin karaoke

30okt20:00Solo Tero Jokinen

31okt19:30Ohjelma-Viisarin karaoke

november

01nov21:00Saija Tuupanen & eXmiehet

02nov20:00Charles Plogman & Rosette

04nov19:30Mika Peltoniemi & Turhat Jätkät

05nov19:30Ohjelma-Viisarin karaoke

06nov20:00Solo Klaus Koivula

07nov19:30Enstin karaoketanssit

08nov21:00Duo Dosett - Arto Risku ja Jussi Vuorela

08nov21:00Yölintu

09nov19:00Karaoke Kahvio Jungissa

09nov20:00Kotiteollisuus

11nov19:30Nina Koivisto Band

12nov19:30Ohjelma-Viisarin karaoke

13nov20:00Duo Arvo Pienimäki

14nov19:30Enstin karaoketanssit

15nov21:00Kari Hirvonen & Onnentähti

16nov20:00A.Aallon rytmiorkesteri

16nov20:00Jarmos

18nov19:30Antti Sivulan yhtye

19nov19:30Ohjelma-Viisarin karaoke

20nov20:00Peltolan Pojat

21nov19:30Ohjelma-Viisarin karaoke

22nov21:00Teemu Roivainen & Energia

23nov20:00Aki Samuli & Love

25nov19:30Luostarin yhtye

26nov19:30Ohjelma-Viisarin karaoke

27nov20:00Solo Olli Orrenmaa

28nov19:30Ohjelma-Viisarin karaoke

29nov19:00Arja Koriseva ja Seinäjoen kaupunginorkesteri Anssin Jussin Areenassa

29nov21:00Pekkaniskan Pojat

30nov20:00Kake Randelin

Härmä

63° 8' 33.6696'' N
22° 49' 21.4176'' E

Välkommen!

[wpgmza id="1"]
X