Dans & musik - Härmän Kylpylä

På gång i Härmä!

februari

1feb21:00Saija Tuupanen & eXmiehet

2feb19:30Karaoke Kahvila Jungissa

2feb20:00AMORIX

2feb20:00CAPTAIN JACK

4feb19:30Luostarin yhtye

5feb19:30Karaoke

6feb20:00Solo Härmän Jokke

7feb19:30Enstin karaoketanssit

8feb21:00Jorma Kääriäinen

9feb20:00Anne Mattila

11feb19:30Olavi Hällbackan yhtye, Sol. Marita Saal

12feb19:30Karaoke

13feb20:00Solo Antti Särösalo

14feb19:30Enstin karaoketanssit

15feb21:00Yölintu

15feb21:00Solo Klaus Koivula

16feb20:00Matti Esko

18feb19:30Jarmos

19feb19:30Karaoke

20feb20:00Duo Charlotta & Rami

21feb19:30Karaoke

22feb21:00Jaska Mäkynen

23feb20:00Tommys

25feb19:30Seija Rankinen & Tähtikavaljeerit

26feb19:30Karaoke

27feb20:00Solo Vesa Ollinmäki

28feb19:30Karaoke

mars

1mar21:00Lasse Hoikka & Souvarit

2mar20:00Tero Isoniemi & Kohtalon Kuu

4mar19:30Heikki Puronvarsi & Oikeat Soittajat

5mar19:30Karaoke

7mar19:30Enstin karaoketanssit

8mar21:00Markku Aro & Diesel

9mar19:30Karaoke Kahvila Jungissa

9mar20:00Michael Monroe

11mar19:30Ippe Mansikka yhtyeineen

12mar19:30Karaoke

13mar20:00Duo Arvo Pienimäki

14mar19:30Enstin karaoketanssit

15mar21:00Heidi Pakarinen & Karavaani

16mar20:00Mikko Takala ja Reissarit

18mar19:30Esa Rintamäki & Täysikuu

19mar19:30Karaoke

20mar20:00Peltolan Pojat

21mar19:30Karaoke

22mar21:00Teuvo Oinas

23mar20:00Sari Koivikko & Kuunhopea

25mar19:30Luostarin yhtye

26mar19:30Karaoke

27mar20:00Duo Jussi Fischer

28mar19:30Karaoke

29mar21:00Tulipunaruusut

30mar20:00Jade´s Band

april

1apr19:30Ässät

2apr19:30Karaoke

3apr00:00Solo Tero Jokinen

4apr19:30Enstin karaoketanssit

5apr00:00FBI-Beat

6apr20:00Antti Mäki-Opas & Ramona

8apr19:30- 00:00Juhamatti & Rosalie

9apr19:30Karaoke

10apr20:00Ensti Solo Band

11apr19:30Enstin karaoketanssit

12apr21:00- 00:00Mika Peltoniemi Duo

12apr21:00Finlanders ja Mika Peltoniemi Duo

13apr19:00Samuli Edelmann

13apr20:00Keijo Taivainen yhtyeineen

15apr19:30- 00:00Luxus

16apr19:30Karaoke

17apr20:00Solo Kanarian Mikki

18apr19:30Karaoke

19apr21:00Teemu Roivainen & Energia

20apr20:00Charlies

21apr21:00A Aallon rytmiorkesteri ja Solo Velleri

22apr19:30Keijo Rahnasto & Titan

23apr19:30Karaoke

25apr19:30Karaoke

26apr21:00Antti Ahopelto & Etiketti

27apr19:00Karaoke Kahvila Jungissa

27apr20:00Teflon Brothers

27apr20:00Nina Koivisto Band

29apr19:30Luostarin yhtye

30apr19:30Nina Åkerman & Onnentähti

30apr19:30Karaoke

Härmä

63° 8' 33.6696'' N
22° 49' 21.4176'' E

Välkommen!