Dans & musik - Härmän Kylpylä

På gång i Härmä!

augusti

2aug20:00Solo Ari Salo

3aug19:30Enstin karaoketanssit

4aug21:00Solo Kanarian Mikki

5aug20:00Jarmos-yhtye - Naistentanssit

7aug19:30Esa Rintamäki & Täysikuu - Naistentanssit

9aug20:00Solo Olli Orrenmaa

10aug19:30Enstin karaoketanssit

11aug21:00Duo Martti Peltola & Tapani Lager

12aug20:00Trio Matti Mikael

14aug19:30Seija Rankinen ja Tähtikavaljeerit - Naistentanssit

16aug20:00Solo Klaus Koivula

17aug19:30Enstin karaoketanssit

18aug21:00Tommi Soidinmäki

19aug20:00SM-KaraokeStarat-kilpailun finaalikarsinta

21aug19:30Juha Hautaluoma & Oja-Lipasti Band - Naistentanssit

23aug20:00Solo Timo Kallio

24aug19:30Enstin karaoketanssit

25aug20:00- 00:00Pihapippalot Anssin Jussin klubilla ja terassilla pe.25.8. klo 20.00 alkaen

25aug21:00Susanna Heikki

26aug20:00Erkki Mustikkamäki & Tähtivyö - Naistentanssit

28aug19:30Eino Luostarin yhtye - Naistentanssit

31aug19:30Enstin karaoketanssit

september

1sep21:00Channel Four

2sep20:00Ramona ja Antti Mäki-Opas

4sep19:30Joonas Erkkilä ja Hehku

7sep19:30Enstin karaoketanssit

8sep21:00Helmenkalastajat

9sep20:00Jade´s Band

11sep19:30Nina Koivisto Band

12sep19:30karaoke

13sep20:00Solo Tero Jokinen

14sep19:30Enstin karaoketanssit

15sep21:00Johanna Pakonen & Midinetti

16sep20:00OnnenSävel

18sep19:30Rainer Bollström ja Graniitti

19sep19:30karaoke

20sep20:00Solo Velleri

21sep19:30Enstin karaoketanssit

21sep19:30Enstin karaoketanssit

21sep19:30Enstin karaoketanssit

22sep21:00J. Eskelinen ja Onnenkulkurit

23sep20:00Mikko Takala ja Reissarit

25sep19:30Eino Luostarin yhtye

26sep19:30karaoke

27sep20:00Solo Härmän Jokke

28sep19:30Enstin karaoketanssit

29sep21:00Pekkaniskan pojat

30sep20:00Esa Rintamäki & Täysikuu

oktober

2okt19:30Köpi Koski ja Projekti

3okt19:30Karaoke

4okt20:00Solo Kanarian Mikki

5okt19:30Enstin karaoketansit

6okt21:00Ippe Mansikka

7okt20:00Crystal trio

9okt19:30Mervi Kovero ja Rosalie

10okt19:30Karaoke

11okt20:00Solo Klaus Koivula

12okt19:30Enstin karaoketanssit

13okt21:00Hurma

14okt20:00Pia Lång ja Meriitti

16okt19:30Ässät

17okt19:30Karaoke

18okt20:00Solo Antti Särösalo

19okt13:00Päivätanssit

19okt19:30Enstin karaoketanssit

20okt00:00Ensti SoloBand

20okt21:00Klubi-ilta; Irina, DJ

21okt20:00Senaattori

23okt19:30Luxus

24okt19:30Karaoke

25okt20:00Duo Arvo Pienimäki

26okt19:30Enstin karaoketanssit

27okt21:00Marko Maunuksela ja Talisman

28okt20:00Mika Peltoniemi ja Turhat Jätkät

30okt19:30Eino Luostarin yhtye

31okt19:30Karaoke

Härmä

63° 8' 33.6696'' N
22° 49' 21.4176'' E

Välkommen!